NENAMIE.LT yra 100 proc. nekomercinis projektas ir visas svetainės turinys yra nemokamas. Projektas yra išlaikomas asmeninėmis lėšomis.

A) Šioje svetainėje netalpinami jokie reklamos įskiepių, kurie nepriklausomai nuo svetainės savininko rodo atsitiktinai parenkamus skydelius, nuorodas ir pan. Nenoriu, kad tokie įskiepiai ir tarp pastraipų įterpiami reklamos blokai „paskandintų” svetainės turinį, arba dar blogiau – priverstų svetainės lankytoją žiūrėti reklaminius pranešimus „kaip įveikti nagų grybelį” ir pan.

B) Nė vienas šioje svetainėje parašytas tekstas nėra reklama. Tai asmeninės patirties aprašymas. Kiekvienas išbandomas gaminys įsigytas už pilną jo kainą neprašant pardavėjo suteikti jokių papildomų nuolaidų, išskyrus tuos atvejus, kai gaminys įsigytas pasinaudojus turima lojalumo nuolaida arba nuolaidą pardavėjas taikė visiems pirkėjams prekės pardavimo metu.

C) Teigiamai atsiliepdamas apie bet kurį gaminį, minėdamas prekės ženklo pavadinimą, aš negaunu jokios finansinės naudos ir tokie atsiliepimai yra susiję tik su mano paties asmenine patirtimi, t.y. aš išbandžiau, man patiko, rekomenduoju kitiems. Atsiliepimai apie produktą gali būti ir neigiami.

D) Prekės pardavėjas niekaip neįtakoja autoriaus nuomonės. Aš niekada nesikreipiu į pardavėjus siūlydamas pigiau parduoti ar duoti man prekę mainais į sutikimą parašyti teigiamą apžvalgą.

E) Viskas, kas papildomai rašoma apie konkretų prekės ženklą (visiškai nesvarbu – tai avalynė, ekipuotė ar maisto produktas), yra arba istoriniai faktai, arba kiti viešai prieinami duomenys, kurie pateikiami kartu su autoriaus asmenine nuomone ar patirtimi.

F) Aš neaprašinėju produktų pats tinkamai jų neišbandęs.